Sklep, hurtownia z olejami silnikowymi Łódź - oleje silnikowe

Hurtownia Niciarniana 45

Nasi pracownicy służa wieloletnim doswiadczeniem fachowym w zakresie doboru olejów przemysłowych i specjalistycznych smarów. Profesjonalnie dobierzemy olej do każdej maszyny.

TOWAR DOWOZIMY GRATIS

DOGODNE FORMY PŁATNOSCI
HURTOWNIA NIE PROWADZI SPRZEDAŻY DETALICZNEJ

ADRES:
92-320 Łódz
ul. Niciarniana 45
Tel. (42) 676 16 24
Fax. (42) 676 19 27
PON-PT 8:00-16:00
olmax@olmax.com.pl 

OFERTA:
Oferujemy produkty wiodacych marek :
MOBIL,CASTROL,LOTOS,GULF,ELF,TOTAL,SHEL,TEXACO,ORLEN,K2,NAFTOCHEM,FUCHS,SILESIA OIL.
Ciecze obróbkowe
Oleje silnikowe 
Oleje hydrauliczne
Oleje przekładniowe
Oleje maszynowe
Oleje parafinowe, wazelinowe i silikonowe
Smary litowe, molibdenowe nisko i wysokotemperaturowe
Smary specjalistyczne
Pasty montażowe 
Nafta oswietleniowa, antykorozyjna do mycia i konserwacji
Nafta kosmetyczna do elektrodrażarek
Benzyna ekstrakcyjna, aceton, rozpuszczalniki
Kosmetyki i preparaty samochodowe
Woda demineralizowana w opakowaniach 1L ,5L ,10 L, 1000L 

Interesują Cię hurtownie olejowe, a Łódź i okolice to przestrzeń, gdzie prowadzisz działalność? Nasza hurtownia oleju w Łodzi to bogata oferta i atrakcyjne ceny. Proponujemy szeroki zakres różnorodnych olejów, smarów oraz płynów eksploatacyjnych czołowych producentów. Olmax to także fachowe doradztwo i dobór odpowiedniego typu substancji do praktycznie każdego pojazdu i każdej maszyny.

Sprawdzony sklep z olejami silnikowymi w Łodzi

Stawiamy na jakość i niezawodność proponowanych rozwiązań. Wśród produktów, jakie oferujemy, znajdziesz znane marki cenione przez specjalistów. Jesteś zwolennikiem olejów Castrol, Elf, K2, Lotos, Mobil, czy Total, a może jeszcze innych dostawców? U nas nie znajdziesz produktów, które nie spełniałyby wymogów pod kątem jakości i niezawodności. Jeśli chodzi o naszsklep z olejami silnikowymi, Łódź ma na mapie niewiele tak wyjątkowych miejsc. Cieszymy się dobrymi opiniami wśród klientów, a z wieloma nawiązaliśmy stałą współpracę. Również nie wszystkiehurtownie olejowe z Łodziproponują fachowe doradztwo i dowóz towaru. 

Czytaj dalej

Oleje, płyny i smary do wielu zastosowań

Szeroki wybór marek produktów to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Zdajemy sobie sprawę, że zakupy hurtowe wielu potrzebnych produktów w jednym miejscu pozwalają na komfortowe zadbanie o zaopatrzenie. Dlatego też nasza oferta to oleje silnikowe, hydrauliczne, przekładniowe czy obróbkowe i maszynowe. Możesz także zakupić u nas oleje parafinowe, wazelinowe i silikonowe. Nasza bogato zaopatrzona hurtownia oleju w Łodzi to także wybór smarów molibdenowych, litowych i innych specjalistycznych, past montażowych, nafty o zróżnicowanym przeznaczeniu oraz benzyny ekstrakcyjnej, acetonu oraz rozpuszczalników różnego typu. Nie zabraknie u nas również dobrej jakości kosmetyków samochodowych i wody demineralizowanej w różnej wielkości opakowaniach, od 1 do 100 litrów.

Hurtownia oleju w Łodzi – niskie ceny i wysoka jakość

Hurtowy sklep z olejami silnikowymi w mieście Łódź to propozycja dla klientów dokonujących zakupów hurtowych. Dzięki temu możemy zaproponować Ci atrakcyjne ceny i szeroki asortyment produktów. Dysponując wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, a także doboru odpowiedniej oferty nawiązujemy współpracę z klientami na wysokim poziomie. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdej transakcji i dbałość o detale oraz satysfakcję klienta. Poznaj naszą ofertę, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu. Wybierz sprawdzone hurtownie olejowe w Łodzi z ofertą dobrze dopasowaną do wszystkich Twoich potrzeb.

Dojazd

Close Menu